AKVA group
English Spanish 
Your Aquaculture Technology and Service Partner
English Spanish 

AKVA group Landbasert

Morten Nielsen
Managing Director Land

+45 75 51 32 11
m. +45 2210 0202
mnielsen@akvagroup.com

AKVA group Danmark

7540 jacob b 0896Jacob Bregnballe
Sales Director, International Land Based Systems

+45 7551 3211
m. +45 2068 0994
jbregnballe@akvagroup.com
bent h%c3%b8jgaard%2c til wwwBent Højgaard
Sales Director, Nordic Land Based Systems

+45 7551 3211
m. +45 4086 8080
bhojgaard@akvagroup.com

AKVA group Norge

img 6610-1Ole Gabriel Kverneland
Sales Consultant

+47 51 77 85 25
m. +47 959 78 077
ogkverneland@akvagroup.com

Plastsveis

Sten Roald Lorentzen
Managing Director

m. +47 911 99 321
+47 911 99 321
Carina Jensen
Operations Manager

m. +47 951 03 236
+47 951 03 236
Ronald Kvalø
Design

m. +47 473 99 886
RKvalo@plastsveis.no
Eirik Johan Horve
Project Manager

m. +47 907 82 007
+47 907 82 007
Ole Gabriel Kverneland
Sales Director

m. +47 959 78 077
+47 959 78 077
Tor-Arne Kristiansen
Service

m. +47 473 99 885
takristiansen@plastsveis.no
Unni-Berith Øvrebust
Production

m. +47 473 99 881
ubovrebust@plastsveis.no
Rigmor Edvardsen
Accounting

m. +47 473 99 888
redvardsen@plastsveis.no
Gry Holm Elvegård
Adm. Secretary

m. +47 473 99 880
ghelvegaard@plastsveis.no
Renate Mathisen
Finance Manager

m. +47 970 37 288
rmathisen@plastsveis.no

Aquatec Solutions

Jesper Lund
Senior Sales Manager

m. +45 2611 4228
jlu@aqs.dk
Bjarke F. Sørensen
Sales Manager

m. +45 2248 0492
bfs@aqs.dk
Jon Pedersen
Project Director

m. +45 2825 0939
jpe@aqs.dk
Peter Holm Jeppesen
Technical Service & Support Manager

m. +45 2514 4189
phj@aqs.dk
Rene Ekelund Schultz
Project Manager

m. +45 4213 0821
res@aqs.dk
Mads F. Jensen
Technical Service & Support

m. +45 2729 1401
mfj@aqs.dk
Keld Stoltenborg
Project Engineer

m. +45 4213 0820
kst@aqs.dk
Kasper Jessen
Site Manager

m. +45 4213 0827
kje@aqs.dk
Mads Laurberg
Project Assistant

m. +45 4422 2155
ml@aqs.dk
Birgitte Josephsen
Accounting

m. +45 2826 2051
bjo@aqs.dk
Hei
Er det noe jeg kan hjelpe deg med?